Gayrettepe metro otopark, zincirlikuyu avis araç teslim noktası

avis’den araç kiraladım. aracı zincirlikuyu ofislerinden kiraladım. her şey gayet iyi. personel her zaman ki gibi güler yüzlü ve elemanlar müşterileri yormayan, haybeye kafa ütülemeyen ve sinirlendirmeyen kişiler.

personel çözüm odaklı olacak, medeni olacak, güler yüzlü olacak falan filan… “ben bilmiyorum, yapamam, izin verilmiyor, zart, zurt” gibi işi yokuşa süren tiplerden her zaman nefret etmişimdir. adamın aslında poposunu kaldırmaya mecali yok “olmaz, yasak, izin vermiyorlar” gibi bahanelerle işi geçiştiriyor.

neyse konumuz bu değil…

ama kısaca belirtmek isterim ki avis’den yıllardır araç kiralarım hiç bir şekilde beni sinirlendirmediler, strese sokmadılar her şey tereyağından kıl çeker gibi halloldu. ancak zincirlikuyu ofisleri ile aracı teslim aldığımız ve teslim ettiğimiz nokta biraz kafa karıştırıyor. fakat bu kafa karışıklığı ilk defa zincirlikuyu lokasyonundan araç kiralayacaklar için geçerli; sonra ki kiralamalarınız da bu kafa karışıklığı ortadan kalkmış olacak.

avis zincirlikuyu ofisi, fiat binasının hemen yanı

avis zincirlikuyu ofisden aracı kiraladım, aracı teslim almam için ofisin 100 metre ilerisinde metronun altına gitmemi söylediler. avisin zincirlikuyu’da araçlarını teslim ettikleri ve araçları teslim aldıkları nokta gayrettepe metro otoparkı. ne yalan söyliyeyim tarif ettikleri yeri bulamadım 🙂 bir kaç kişiye sorduktan sonra buldum. neyse aracı teslim aldım ve otopartan (yeraltı otoparkı) çıktım.

alt katta arabayı teslim aldıktan sonra aşağıda ki resimde olduğu gibi bir yerden çıkacaksınız. çıkış yönünüz mecidiyeköy.

zincirlikuyu avis’den kiraladığınız aracı teslim etmek için aşağıda yazılanları harfiyen uygulayın.

DİKKAT: levent yönünden geldiğinizi varsayarak yazıyorum ! zira mecidiyeköy yönünden geliyorsanız bir problem yok, hemen parka girebilirsiniz.

  • 1. aşama: deniz bank’ın hemen yanından sağa girin. yaklaşık 60,70 metre aşağıdan sola dönün o yol sizi tekrar ana caddeye getirecek.
  • 2. aşama: aşağıda bekleyen arabanın arkasına geleceksiniz. burada ışıklar var.
  • 3. aşama: karşı yola geçin. arabanızı bu dar otopark girişine sürtmeden içeri sokun ve avis zincirlikuyu ofisinden kiraladığınız aracı gayrettepe metro otoparkına teslim edin.

işte size bölgeyi ayrıntılı bir şekilde gösteren harita.

4 yorum

  1. Valla ne iyi oldu bu bilgi üstad. Arabayı teslim etmek için avis müşteri hizmetlerini aradım bana ofisin adresini verdiler iyi de ben zaten ofisin adresini biliyorum,teslim lokasyonu hakkında bilgi vermiyorlarmış o bilgiyi ofis çalışanları verecekmiş. Ofisin telefonunu düşürmek imkansız.
    Neyse iyi oldu TEŞEKKÜRLER.

  2. Güzel oldu bu tarif işime yaradı. Arabayı teslim etmek için yer altı otoparkına girmek zor, daha düzgün ve daha kolay bir yer olabilirdi ama sanırım söz konusu lokasyonda boş yer hiç yok 🙂
    Teşekürler yazı için.

Yorumlar kapatıldı.