Dyo yapı silk silikonlu ipek mat 15 litrelik boya a101 den aldım

semtimizde bulunan a101 marketine su almaya girmiştim. birde baktım orta yerde her çeşit malın satıldığı alanda 15 litrelik boya duruyor. bu boyayı buraya ziyaretçiler bırakmıştır herhalde dedim yoksa market ne halt etmeye boya satsın 🙂 baktım boya satılık gibi. iyice emin olmak için market görevlisine bu boya satılık mı, fiyatı nedir dedim. satılık 230 lira dedi. malumdur ki, a101’de satılan malların yarısının üzerinde fiyat etiketi yoktur ya da bir çoğu hatalıdır.

230 lira… üstelik dyo gibi kaliteli bir marka. üstelik 15 litre ve üstelik iç cephe silikonlu ipek mat! daha ne olsun ? hemen kaptım boyayı.

satın aldığınız boya iyi ve kaliteli olacak. ben daha önceden boya rezaleti yaşadığım için artık dandik marka boyaları almamaya yemin ettim. kaldırıp bir kova boyayı atacaktım sokağa, öyle sinirlendim… nasıl bir boya lan bu, duvara vuruyor vuruyorum sanki boya değil su anasını satayım..

ben dyo yapı silk silokonlu ipek mat 15 litrelik boyayı marketten nisan ayının sonunda aldım (nisan 2019) şu an satılıyor mu bilmiyorum. bu arada aldığım boyayı nalbura gösterdim bu fiyata dandik boya bile alamazsın dedi. boyalar en fazla fiyatı artan ürünlerin başında diyebilirim.

aşağıda satın aldığım boyanın videosu bulunmaktadır:

3 yorum

  1. Boya yaptıktan sonrada video çekip gösterseydiniz keşke bizde ona göre alırdık yorumlara bakılırsa beğenen kadar tavsiye etmeyen de var

  2. Bende bugün gördüm 7.5 litrelik olanından aldım 149.99 TL idi henüz daha açmadım kalitesi nasıldır bilmiyorum, bide daha önce Marshall kum beji vardı benim duvarda acaba tek kat vursam sırıtır mı? Bilemedim.

Yorumlar kapatıldı.