Migros sanalmarket’in ürünleri eksik getirmesi

migros artık işin suyunu çıkarttı diyebilirim.

internetten sipariş verdiğimiz ürünlerin bir çoğu gelmiyor. ürünlerin bir çoğu gelmediği gibi kimse bizi arayıp sormuyor da.

geçen gün migros sanalmarket üzerinden 350 küsur liralık ürün siparişi verdik. ürünler akşam saat 21,30 civarında geldi. ıvır zıvır bir çok şey aldık. ürünleri getiren arkadaşın elinde 2 poşet var. şaka gibi.. yahu benim aldığım ürünlerin hepsi 2 poşete sığmayacak kadar fazla 🙂

nerede dedim ürünleri diğeri ?

abi kalmamış, yokmuş falanmış filanmış…

tadım tuzum kaçtı birden.

ürünleri kapıya kadar getiren çocuğa ayıp olmasa al bunların hepsini geri götür vazgeçtim alışveriş yapmakdan diyecem. ama ürünlerin teslim eden çocuk zaten yorulmuş, kan ter içinde kalmış adresi bulana kadar… gerçi ürünleri geri yollasam ortada elemanı ilgilendiren bir durum yok ama ben genede yufka yürekli davrandım.

migros sanlmarket üzerinden yaptığımız alışverişlerin bir çoğunda sorun yaşıyoruz. ürünleri eksik geliyor. kapıya gelen ürünlerin tamamını aynı anda yani o esnada kontrol etmek imkansız…çünkü siparişleri getiren elemanlar ürünleri indiriyor, kredi kartından ödemeyi alıyorlar ve başka siparişleri yerine teslim etmek için acelece olay yerinden ayrılıyorlar.

ürünleri eve çıkardığımızda bir kaç parça ürünün gelmediğini görüyoruz. gerçi hakkını yemeyelim; migrosu aradığımızda hiç ikiletmiyorlar; eksik ürünleri bir sonraki gün getirip teslim ediyorlar…faturaya yansımış ama bize teslim edilmemiş ürünleri ertesi gün teslim ediyorlar.

olsun ! ben genede rahatsızın bundan.

ben internetten bir şeyi sipariş ettiğimde kapıma gelmesini istiyorum. eksik bir ürün varsa şayet, o zaman o eksik ürünü internette koymayacak ve satışa sunmayacaksın. internete koyduğun ürün eksik olamaz, bitmiş olamaz, bunun bahanesi hiç olamaz.