Beyoğlu elektrik idaresi nerede ?

beyoğlu elektrik idaresi nerede ?

beyoğlu eletrik idaresi istanbul ili sınırları içinde bulunan beyoğlu ilçesindedir. taksim gezi parkının hemen arkasındadır.

beyoğlu elektrik idaresi perpa’da bulunan elektrik idaresinden farklıdır. perpa’da bulunan elektrik idaresinde borç ve açma kapama gibi basit işlemler halledilirken beyoğlu elektrik idaresinde yeni abonelikler, sökülmüş olan saatin yeniden takılması gibi talepler; yani sıfırdan elektrik açma işlemleri gerçekleştirilir.

beyoğlu elektrik idaresi

sıfırdan elektrik açacaksanız ya da elektrik sayacınız kaybolmuş-çalınmış ise beyoğlu’nda bulunan elektrik idaresini gitmelisiniz. beyoğlu elektrik idaresi ev ya da iş yerinde kullandığınız elektriğin alt yapısıyla ilgilenir. elektrik aboneliğini ilk defa gerçekleştiriyorsanız, binanıza elektrik tesisatını çekip elektrik sayacını yerine taktıktan sonra beyoğlu’nda bulunan yetkililerin (kontrol memurlarının) gelip tesisatınızı kontrol edip onay vermesini beklemelisiniz.

beyoğlu’ndan gelecek olan ekipler tesisatınızı kontrol edecekler şayet alt yapınız hazır ve kurallara uygun tamamlanmış ise size bir sözleşme numarası verecekler. işte bu sözleşme numarası ile perpa’da bulunan elektrik idaresine giderek (ya da e-devlet üzerinden) yeni bir abonelik başlatabilirsiniz.

kontrol memurları gelmeden, tesisatınıza onay vermeden yeni bir elektrik aboneliği başlatmanız mümkün değildir.

beyoğlu elektrik idaresi nerede ? 

beyoğlu elektrik idaresi çok basit bir yerde. söz konusu işletmeye metro ile gitmelisiniz çünkü en basit bu şekilde gidersiniz. hacısoaman-taksim metrosuna biniyorsunuz ve taksimde iniyorsunuz. gezi parkının olduğu yerden çıkıyorsunuz. taksim gezi parkı ile beyoğlu elektrik idaresinin arasında 800 metre var. yürüyerek çok rahat bir şekilde beyoğlu elektrik idaresi gidebilirsiniz.

beyoğlu elektrik idaresi adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri:

Adres: Kocatepe, Abdülhak Hamit Cd. No:21, 34437 Beyoğlu/İstanbul
Çalışma saatleri:

Açılış zamanı: 08:30 Kapanış zamanı: 17:00

Telefon: (0212) 237 23 50

aşağıda taksim gezi parkı ile beyoğlu elektrik idaresinin arasında bulunan mesafeyi görmektesiniz :

taksim gezi parkı ile beyoğlu elektrik idaresi arasındaki mesafe

beyoğlu elektrik idaresinin bulunduğu konum aşağıda ki haritada yer almaktadır: